Penzion Bedřichov U Elišky
Penzion U Elišky ubytování Bedřichov Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion U Elišky / Bedřichov

Penzion *** U Elišky v obci Bedřichov, v Jizerských horách přibližně 8 km od Liberce a Jablonce nad Nisou, prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a obměnou vnitřního vybavení.

Penzion U Elišky nabízí ubytování v celkem 18-ti moderně zařízených světlých pokojích, vybavených masivním dřevěným nábytkem. Pro nejmenší návštevníky je k zapůjčení zdarma dětská postýlka s příslušenstvím, vanička, nočník či jídelní židlička.

Celý penzion je provozován jako nekuřácký. Při pobytu na Vás dýchne atmosféra rodinného penzionu, kam se budete rádi vracet. S ubytováním Vám penzion U Elišky nabízí zároveň i chutnou stravu a to formou snídaní, polopenze či plné penze. Kuchař, pro kterého je vaření zároveň i koníčkem, Vám připraví speciality české i slovenské kuchyně.

V penzionu není klasická restaurace, ale můžete si zde zakoupit občerstvení - chlazené pivo, víno, nealko nápoje, dále slané i sladké pochutiny. Samozřejmostí je lahodná káva, čaj, grog či svařák i řada cukrovinek pro Vaše děti.

Jizerské hory Bedřichov ubytování: 
Penzion U Elišky v Bedřichově to je komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích. Celkem je k dispozici 14 pokojů s 2-4 lůžky. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchou, WC a vysoušečem vlasů (fénem).

Dále lze využít ubytování ve dvou apartmánech, každý se skládá ze dvou pokojů po dvou lůžkách a koupelny se sprchou a WC. Apartmány jsou vhodné pro ubytování rodin s dětmi. K standardní výbavě v penzionu U Elišky patří ručníky s mýdlem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s přijmem 9 stanic ze Set-top-boxu a dalších stanic ze satelitu. Většina televizorů má USB vstup na flash disk.

Dovolená penzion U Elišky horské středisko Bedřichov:
Bedřichov je známý především díky výborným podmínkách pro zimní i letní rekreaci. Začíná zde známá Jizerská magistrála, nachází se zde řada sjezdovek různé obtížnosti i běžeckých tras. Léto si cyklisté i pěší turisté mohou v Jizerských horách skutečně užít. Některé turistické trasy jsou upravené i pro vozíčkáře či rodiny s malými dětmi. Turisticky atraktivní je i blízkost a dostupnost krajského města Liberce.

Výlety v okolí penzionu U Elišky ubytování Bedřichov:
Liberec - Zoo a Botanická zahrada, Babylon (koupání, restaurace, lunapark, iq park), DinoPark v Liberci, Lanovkou na Ještěd a na koloběžce dolů. Jablonec nad Nisou - bazén, Muzeum skla a bižuterie. Přírodní koupaliště a Bowling v Bedřichově. Rozhledna Královka nad Bedřichovem. Bobová dráha v Janově.

Penzion Bedřichov U Elišky - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Bedřichov U Elišky - disponuje restauracíPenzion Bedřichov U Elišky -  je k dispozici připojení na internetPenzion Bedřichov U Elišky -  je k dispozici letní terasaPenzion Bedřichov U Elišky - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Bedřichov U Elišky - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Bedřichov U Elišky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Bedřichov U Elišky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou